Leasing dla nowych firm

Leasing dla nowo założonych firm to rozwiązania pozwalające na rozłożenie finansowania nowych pojazdów nawet na 96mc. Dla nowych firm poszukujących finansowania na pojazdy używane przygotowaliśmy ofertę w której maksymalny wiek pojazdu to 6 lat a maksymalny wiek pojazdu w momencie spłaty to 8lat.
Oferta leasingu dla nowych firm to wpłata własna już od 1%, wiemy jak ważnym aspektem dla nowych przedsiębiorców brak konieczności angażowania znacznych środków własnych w rozwój firmy.
Oferta leasingowa dla nowych firm została skonstruowana w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań finansowych. Oferujemy niski udział środków własnych, długi okres finansowania, możliwość finansowania pojazdów używanych, minimalne wymogi dokumentowe, finansowanie w procedurze uproszczonej oraz szybkie uzyskanie promesy leasingowej.
Elastyczne podejście do potrzeb klientów to nasza dewiza, limit udzielanego leasingu dla nowych firm to aż 500 tyś zł netto.

Leasing dla nowej firmy już od 1 dnia

Często zadawane pytania

1Jaki jest czas rozpatrzenia wniosku leasingowego
Wnioski rozpatrujemy na bieżąco, przeważnie czas rozpatrzenia wniosku nie przekracza 24h.
2Jakie dokumenty będą potrzebne w leasingu dla nowej firmy?
Do wydania decyzji leasingowej potrzebujemy skan wpisu do CEiDG / KRS oraz dowód osobisty. Leasingu dla nowych firm udzielamy w oparciu o oświadczenie.
3Mam nową firmę bez historii czy dostanę leasing ?
W naszej ofercie dla nowych firm udzielamy finansowania dla przedsiębiorców już od 1 dnia prowadzenia firmy.