Leasing maszyn i urządzeń

finansowanie na nowe oraz używane

W ofercie clsleasing.pl znajdziecie Państwo elastyczną ofertę na leasing maszyn i urządzeń, oferujemy leasing nawet na 8 lat. Oferta finansowania dopasowana została do potrzeb klientów z różnych branż w tym możliwości dostosowania rat do produkcji sezonowej.
Niska wpłata własna to korzyści dla firmy, wpłata własna to jedynie 10% wartości maszyny lub urządzenia. Niska wpłata własna oznacza brak angażowanych własnych środków o znacznej wysokości na zakup maszyn.
W ofercie na leasing maszyn i urządzeń używanych posiadamy propozycje skierowane do osób poszukujących finansowania na maszyny i urządzenia z drugiej ręki. Oferujemy leasing do 180mc (wiek urządzenia lub maszyny + czas leasingu)
W ofercie na leasing maszyn i urządzeń udzielamy finansowania na maszyny i urządzenia do 200 tyś zł netto w oparciu o procedury uproszczone.
Przedmiotem finansowania mogą być urządzenia i maszyny z grup takich jak: - maszyny do obróbki metalu i drewna, maszyny budowlane, maszyny poligraficzne, maszyny do produkcji opakowań i pakowania, urządzenia gastronomiczne i dla przemysłu spożywczego, urządzenia warsztatowe i serwisowe oraz inne jednostkowe maszyny produkowane seryjnie

Często zadawane pytania

1Jaki jest czas rozpatrzenia wniosku leasingowego
Wnioski rozpatrujemy na bieżąco, przeważnie czas rozpatrzenia wniosku nie przekracza 24h.
2Co oznacza grupa preferencyjna ?
W naszej ofercie dla wybranych grup zawodowych znajdują się rozwiązania finansowe skrojone na miarę. Leasing dla grup preferencyjnych oznacza wpłatę już od 1% wartości, elastyczne rozwiązania spłaty związane z sezonowością oraz wiele innych udogodnień.