Leasing samochodów używanych

W ofercie clsleasing.pl znajdziecie Państwo elastyczną ofertę na leasing samochodów używanych, oferujemy elastyczne rozwiązania związane z finansowaniem samochodów używanych. Wiek samochodu + czas trwania umowy leasingowej nie mogą przekraczać 10at.
W ofercie dla samochodów używanych wpłata własna wynosi od 9% wartości pojazdu. Oferta leasingowa została skonstruowana z myślą o naszych klientach którzy nie chcą angażować środków własnych w znacznej wysokości.
Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy rozwiązania pozwalające na finansowanie pojazdów w firmach od 1 dnia. Oferta na leasing samochodu używanego dla nowych firm to niska wpłata własna już od 15%
Leasing samochodów używanych do kwoty 300 tyś zł netto, proponujemy rozwiązania oparte o nasze doświadczenia oraz pełne doradztwo w zakresie finansowania pojazdów używanych.

Samochody używane w leasingu

sprawdź naszą pełną ofertę

Często zadawane pytania

1Jaki jest czas rozpatrzenia wniosku leasingowego
Wnioski rozpatrujemy na bieżąco, przeważnie czas rozpatrzenia wniosku nie przekracza 24h.
2Czy samochód w leasingu musi mieć polisę AC
W umowie zawieramy punkt w którym informujemy o konieczności wykupienia polisy AC dla samochodów w leasingu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę ubezpieczeń komunikacyjncyh dla naszych klientów w atrakcyjnych cenach.
3Jaka jest minimalna wartośc pojazdu używanego w leasingu.
Minimalna wartość pojazdu w leasingu to 10 000zł netto
4Jaki jest minimalny okres leasingu?
Minimalny okres trwania leasingu to 12mc.
5Czy jest możliwość wcześniejszego zakończenia umowy
Tak, istnieje taka możliwość, warunki ustalane są indywidualnie z naszymi klientami.