Leasing samochodów

Finansowanie dla nowych pojazdów

W ofercie clsleasing.pl znajdziecie Państwo elastyczną ofertę na leasing samochodów nowych, oferujemy leasing nawet na 8 lat. Leasing to nasza specjalność, od blisko 15 lat oferujemy usługi finansowania leasingiem dzięki czemu posiadamy doświadczenie oraz ofertę dopasowaną do potrzeb przedsiębiorców.
Oferta dopasowana do przedsiębiorców została wypracowana na podstawie naszego doświadczenia, oferujemy leasing z wpłatą własna już o 1 % wartości pojazdu. Niska wpłata własna to korzyści dla Twojej firmy! Dla firm z krótkim stażem rynkowym do 48 mc wpłata własna wynosi również od 1% .
Nasza propozycja leasingu dla przedsiębiorców to minimum formalności ponieważ większość leasingów udzielamy w oparciu o procedurę uproszczoną. Działamy szybko wydając decyzję o finansowaniu nawet w 2h oraz bezzwłocznie wydajemy promesy leasingowe. Oferta leasingu dla nowych samochodów to również możliwość elastycznego kształtowania rat leasingowych przez zmiany parametrów takich jak wpłata własna, okres leasingu oraz wartość wykupu pojazdu.
Elastyczne podejście do potrzeb klientów to nasza dewiza, limit udzielanego leasingu to aż 500 tyś zł netto. Wybierając naszą ofertę otrzymujecie Państwo najlepsza propozycję leasingu bez gwiazdek.

Często zadawane pytania

1Jaki jest czas rozpatrzenia wniosku leasingowego
Wnioski rozpatrujemy na bieżąco, przeważnie czas rozpatrzenia wniosku nie przekracza 24h.
2Czy samochód w leasingu musi mieć polisę AC
W umowie zawieramy punkt w którym informujemy o konieczności wykupienia polisy AC dla samochodów w leasingu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę ubezpieczeń komunikacyjncyh dla naszych klientów w atrakcyjnych cenach.
3Kiedy dostanę F-VAT za leasing ?
Raty leasingowe w postaci Faktur VAT otrzymacie Państwo na początku każdego miesiąca z terminem płatności 7 dni.
4Kiedy zostanę właścicielem samochodu?
Własność samochodu przechodzi na leasingobiorcę po zapłacie ostatniej raty leasingu i ustalanego z góry wykupu.
5Jak mogę złożyć wniosek leasingowy?
W zakładce kontakt znajdziecie Państwo informację o naszych biurach regionalnych a w zakładce wniosek leasingowy znajduje się formularz wniosku leasingowego.