Leasing samochodowy dla nowych firm
15 sierpnia 2016

W ramach swojej działalności, firma CLS specjalizuje się także w profesjonalnym leasingu urządzeń i maszyn, proponując optymalizację kosztów utrzymania i zakupu środków trwałych dla firm, działających w sektorach usługowych oraz produkcyjnych.

Leasing sprzętu firmowego to optymalizacja kosztów

Ze względu na wieloletnie doświadczenie, proponujemy Państwu atrakcyjne warunki kosztowe, preferencyjny okres finansowania oraz umowę, dostosowaną do rodzaju leasingowanego przedmiotu.

Nasz zespół specjalistów pomoże Państwu w doborze optymalnego rozwiązania, ułatwiając proces rozwoju działalności, bez konieczności zamrażania kapitału inwestycyjnego na długi okres.

Oferta: leasing maszyn i urządzeń firmy CLS dla przedsiębiorców:

Proponujemy Państwu optymalną ofertę leasingu, dopasowaną do oczekiwań i zakładanego budżetu inwestycyjnego. Firma CLS zapewnia m.in.:

   – leasing maszyn i urządzeń z rynku pierwotnego i wtórnego (leasingujemy nawet 14-letnie sprzęt),

 

   – pełen leasing sprzętu z umową od 1 do 5 lat, w zależności od potrzeb i budżetu,

 

   – poziom wpłaty początkowej na poziomie 10%,

 

   – współpracę ze sprzedawcami w zróżnicowanej specjalizacji i formie działalności – dotyczy samodzielnych sprzedawców (firm), jak i wyspecjalizowanych komisów i dealerów,

 

   – zastosowanie procedury uproszczonej przy analizie wniosku Klienta,

 

   – dostosowanie się do indywidualnych preferencji i oczekiwań, np. w postaci rat degresywnych oraz sezonowych, dużych i niskich wykupów,

 

  – udzielenie informacji o decyzji leasingowej bez konieczności pojawienia się w placówce stacjonarnej.

Dlaczego oferta leasingu sprzętu właśnie od CLS?

Klienci, którzy zdecydują się na nawiązanie współpracy z naszą firmą, mogą liczyć także na okresowe promocje. W zakresie naszej standardowej oferty proponujemy również:

Obniżone raty na start

Pierwsze 3 raty leasingu za maszyny i urządzenia zostają obniżone do minimum. Jedynym kosztem ratalnym w pierwszym okresie spłaty jest tzw. część odsetkowa.

Urlop ratalny

W ciągu roku, nasi Klienci mogą wybrać 3 miesiące, w których ich rata będzie miała symboliczny koszt.

Niski koszt leasingu i raty

Nasi specjaliści dobiorą odpowiedni plan spłaty, w celu maksymalnej optymalizacji kosztów leasingowania wybranych przedmiotów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *