Leasing samochodowy dla nowych firm
15 sierpnia 2016

Leasing mobilny jest coraz popularniejszym sposobem leasingowania samochodu firmowego przez polskich przedsiębiorców. Poza możliwością eksploatacji auta, firma udzielająca takiego leasingu gwarantuje pełne serwisowanie mechaniczne i szkodowe. Czy to może się opłacać?

 

Długoterminowa współpraca w zakresie leasingu mobilnego dla najbardziej wymagających klientów.

Leasing mobilny należy rozumieć jako długoterminowe finansowanie zakupu auta przy zachowaniu optymalnej raty miesięcznej (najczęściej różnica między wartością końcową samochodu, a jego wartością w chwili zakupu lub też w oparciu o szacunkowy przebieg roczny wskazany przez klienta), która zawiera w sobie pełną obsługę serwisową oraz szeroko rozumianą gwarancję mobilności.

Tego typu produkty polecane są przede wszystkim dla najbardziej wymagających klientów, dla których priorytetową wartością jest profesjonalna obsługa. Klient, który zdecyduje się na leasing mobilny może w znacznie łatwiejszy sposób planować okresowy budżet swojej firmy i pominąć w całości obciążenia, wynikające z konieczności serwisowania samochodu oraz procesu ewentualnego wykupu po okresie zakończenia współpracy z firmą.

Leasingodawca, który zdecyduje się na taką formę współpracy będzie mógł liczyć także na kompleksową pomoc ekspertów oraz szeroki wybór spośród marek i konkretnych modeli, dzięki długoterminowej współpracy.

Warto zaznaczyć, że w ramach leasingu mobilnego, klienci mają możliwość wyboru między stałym lub zmiennym oprocentowaniem, a w ramach podstawowego pakietu ubezpieczenia, obsługa gwarantuje pełną likwidację szkód komunikacyjnych (większość podmiotów oferujących leasing mobilny gwarantuje także pomoc merytoryczną, a ramach ubezpieczenia dostęp do samochodu zastępczego w razie problemów technicznych).

W zależności od zakresu umowy, leasing mobilny może być poszerzony także o spersonalizowane usługi, w skład których wchodzi obsługa door-to-door np. w przypadku konieczności wymiany ogumienia, rozliczenia kart paliwowych oraz wielu innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *